Seria 18. Tworzenie dziedzictwa

Jaki wpływ wywiera twoje życie na ludzi dookoła ciebie? Jak zapamiętają cię ci, którzy przyjdą po tobie?

Najcenniejsze dziedzictwo, jakie możesz przekazać innym, nie dotyczy spraw materialnych!

W serii rozważań "Tworzenie dziedzictwa" poszukamy odpowiedzi na pytanie, skąd pochodzimy i kim jesteśmy w Bożych oczach. W Słowie Bożym wypatrujemy kierunkowskazów, kim mamy się stać i dokąd podążać. Identyfikujemy sprawy, które mogą podkopać budowlę naszego życia i sprawić, że staniemy się duchowymi bankrutami.

To przykład twojego życia, w każdym jego wymiarze, jest najważniejszym dziedzictwem, jakie pozostawisz kolejnemu pokoleniu.


DataNazwa kazania
2017-11-29 - 2017-12-04 1. Tworzenie dziedzictwa pamięci
2017-12-05 - 2017-12-07 2. Stworzenie dziedzictwa twoją życiową misją
2017-12-08 - 2017-12-13 3. Odpowiedzialność jako część dziedzictwa
2017-12-14 - 2017-12-19 4. Tworzenie dziedzictwa czystości moralnej
2019-01-08 - 2019-01-14 5. Być mentorem

Powrót do wszystkich serii

Udostępniamy wykłady w dwóch formach

1. AUDYCJE RADIOWE

Wykłady Chucka Swindolla w formie audycji radiowych, wyemitowane na falach Radia CCM i Radia Chrześcijanin w ramach programu radiowego "Pełnia Życia".

Wybrane wykłady, w formie audycji, dostępne są do pobrania w zakładce Pobierz wykłady MP3 albo w naszej aplikacji mobilnej.

***

2. WYKŁADY MP3

Wykłady Chucka Swindolla wydane na płytach CD w formacie dźwiękowym MP3. Do nabycia w sklepie internetowym www.ccm.pl.

Udostępniamy je również jako podziękowanie za darowiznę złożoną na działalność fundacji IFL-Polska. Więcej informacji w zakładce Dotacje.

 

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide

Misja IFL-Polska

IFL-Polska pragnie przekazywać przesłanie Pisma Świętego jak najlepiej i jak najwierniej. Pragniemy to robić rzetelnie, w sposób przejrzysty i praktyczny, aby pomóc w lepszym zrozumieniu planu, jaki Bóg ma dla człowieka. Ludziom wierzącym pragniemy wskazywać na ich miejsce i rolę w świecie pełnym potrzeb, niebezpieczeństw, wrogości i rozpaczy.

Naszą misję realizujemy głównie poprzez nadawanie półgodzinnych audycji radiowych. Wsparciem dla tych programów jest służba duszpasterska oraz produkcja różnych pomocy, które pomagają pogłębiać wiedzę biblijną i stosować ją w codziennym życiu.