Do góry

Znaczenie teologiczne listu, cz.1

Nazwa pliku:
P_SLL_D02_20130329.mp3
Rozmiar pliku:24.94 MB
Data:28. listopada 2014

Niewiele jest dzieł literackich, które zasługują na to, byśmy nieustannie do nich wracali, sycąc wciąż na nowo nasz umysł ich treścią. Wśród tych pozycji Pismo Święte zajmuje niezaprzeczalnie pierwsze miejsce - przewyższając swym znaczeniem twórczość największych mędrców w dziejach ludzkości. Słowa Biblii są nie tylko niezwykle precyzyjne i praktyczne. Najważniejszy jest jej Autor - Wszechmocny Bóg. To z Jego inspiracji zapisano każde zdanie Pisma Świętego. Autorzy poszczególnych ksiąg przelewali na papier to, co wcześniej Bóg włożył w ich serce. Dlatego Biblia, Boża Księga, przenika swym przesłaniem do najgłębszych zakamarków duszy. Bóg chce, by Jego słowa "zamieszkały" w naszym wnętrzu i stały się częścią naszej osobowości. List do Efezjan nie jest tu wyjątkiem!

Pobrania:90 x

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Powered by Phoca Download

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide