Jan, Polska

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Cieszę się, że pojawiły się dobre wykłady na antenie radia. Mogłem niektóre słuchać i zawsze wynosiłem jakąś korzyść.

Chciałbym o paru sprawach podyskutować, które porusza kaznodzieja. Chętnie zachęcałbym innych do słuchania, po części to czynię, tylko nie wiem dobrze w które dni, dziękuję.

Jan, 2 października 2012

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Komentarze  

 
#1 Kinga 2017-05-19 20:35
Witam, audycji wysłuchałam zupełnie przez przypadek, jednakże bardzo mi pomogła i zachęciła do dalszego pogłębiania wiedzy... Dziękuję bardzo, było mi to potrzebne.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide