Adrianna, Polska

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Wykłady Chucka Swindolla są bardzo głębokie między innymi przez rozpatrywanie kontekstu historycznego wydarzeń. Jest to dla mnie ogromny plus i bardzo pomocna sprawa w zauważeniu głębszego znaczenia Bożego Słowa.

Dodatkowo są to kazania od człowieka dla człowieka. Poruszają sprawy życia codziennego, pokazane w bardzo przystępny sposób, co ułatwia zrozumienie. Nie są ta puste, naukowe i wydumane słowa. Cała seria rozważań porusza bardzo wiele aspektów naszego życia i praktycznie na każdy problem można znaleźć odpowiedz, a przynajmniej bardzo pomocna wskazówkę do jego rozwiązania.

Przedstawiane rozmyślania twarzą spójna i logiczna całość. Wykłady Chucka Swindolla są dla mnie rozwiązaniem, które stosuje w trudnych sytuacjach, aby poznać spojrzenie Boże na dana sytuacje.

Cieszę się, że zajmują się Państwo prowadzeniem strony i dystrybucja tych kazań w szeroko pojętej formie, jak nagrania mp3, artykuły, skrypty, publikacje.

Adrianna, marzec 2017

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide