Anna D., Polska

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Programu Pełnia Życia słucham od niedawna, lecz bardzo szybko stał się dla mnie jedną z moich ulubionych audycji.

Od dwóch lat jestem naśladowcą Jezusa. Idąc Jego drogą, upadam, wstaję ponownie, za każdym razem czując jednak, że staje się bardziej podobna do Bożej Kobiety, Bożego Dziecka, którym mam się w pełni stać.

Jednym z pierwszych wykładów, które wysłuchałam w audycji Pełnia Życia, była seria Liczy się charakter. Bardzo mnie ona wzruszyła i uświadomiła, że najlepszym kazaniem jest nasz przykład życia.

Anna, 2 czerwca 2016

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide