Katarzyna, Polska

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Rozważania Chucka Swindolla odkryłam słuchając Radia Chrześcijanin. Czyta je Zygmunt Karel, jeden z Polskich liderów chrześcijańskich i nauczyciel biblijny, którego zdanie sobie cenię.

We wszystkim co do tej pory usłyszałam nie ma wyniosłości czy wymądrzania się ale pokora płynąca z bliskiej relacji z Bogiem zbudowanej przez studiowanie Jego słowa i doświadczanie Jego prowadzenia w codziennym życiu. Chyba najbardziej przekonują mnie słowa "pozwól, że ci powiem", "chciałbym prosić ciebie" zamiast 'musisz' i 'powinieneś'. I chyba najważniejsze, Chuck Swindoll nie zachęca do czytania własnych książek ale do poznawania Boga przez studiowanie Bożego Słowa i głębokiej relacji z Nim. Taka zachęta jest bardzo potrzebna a przykłady płynące z doświadczenia ubogacają i pozwalają poszerzyć własne horyzonty.

Zatem zachęcam do studiowania Słowa Bożego z Chuckiem Swindollem.

Katarzyna, 6 maja 2016

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide