Ilona, Polska

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Boża mądrość, wg autora, to wnikliwa obserwacja codziennego życia oraz znajomość Słowa Bożego. Połączone ze sobą sprawiają, że każdy wykład to wspaniała duchowa uczta dla każdego wierzącego.

Tematyczne serie wykładów pomagają stanąć twarzą w twarz ze swoimi błędami i wyborami. Wypływające wnioski z każdego rozważania pozwalają z nimi się rozprawić.

Nad wieloma rzeczami nie jesteśmy w stanie panować, ale możemy mieć pod kontrolą nasz sposób odpowiedzi na te rzeczy. Na tym właśnie polega sekret wykładów Chucka Swindolla.

Ilona, 28 stycznia 2016

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide