Zbigniew Kłapa, Polska

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Dzięki serii wykładów z Listu do Rzymian Chucka Swindoll'a, nagranych na CD, na nowo odkryłem duchową głębię tego listu. Jakże aktualne są zawarte w nim prawdy!

Chuck wspaniale i niezwykle praktycznie wprowadza te prawdy w obszar codziennych zmagań i trosk słuchacza. Precyzyjnie dobrane przykłady, trafne ilustracje i nuta bardzo wyważonego humoru pozwalają na śmiałe odniesienie do siebie analizowanych fundamentalnych prawd chrześcijaństwa. Autor pomaga także w zrozumieniu trudnych doktryn, jakich w liście do Rzymian nie brakuje. Niektórych wykładów słuchałem parokrotnie, by nasycić się autentyczną zachętą do kroczenia w sposób godny dziecka Bożego.

Polecam ten bogaty i wartościowy materiał każdemu, kto chce nawiązać z Bogiem prawdziwą relację albo pogłębić z Nim zażyłość!

Zbigniew Kłapa, luty 2015

Edukacja Biblijna (www.eb.org.pl)

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide