Anna B., Polska

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Chciałam podziękować za wykłady Chucka Swindolla, których mogę słuchać w radiu, w Internecie, a jeżeli któryś temat szczególnie jest dla mnie ważny, kupuję go na płytkach CD i przesłuchuję wielokrotnie.

Przyznam się, że unikałam Listu do Rzymian, bo wydawał mi się bardzo trudny. Od kiedy zaczęłam słuchać wykładów pastora Swindolla, stałam się fanką tego Listu. Słucham, robię notatki, zwłaszcza zapisuję sformułowania, które wydają mi się szczególnie trafne, a potem w mojej "babskiej" grupie biblijnej przekazuję koleżankom. One robią podobnie i w ten sposób wzbogacamy nasze zrozumienie sluchanych wykładów. Postanowiłyśmy gruntownie  przestudiować "Konstytucję naszej wiary", bo widzimy, że nasze życie duchowe i codzienna praktyka wiele przez to zyskują. Duch Święty uczy nas i przemienia nasze życie.

Dziękuję za Was i Waszą służbę Panu Bogu.

Anna, 9 września 2014

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide