Damiana, Polska

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Jestem pod dużym wrażeniem wykładów na temat Listu do Rzymian - Konstytucji naszej wiary. To wspaniałe, głębokie nauczanie oparte na wnikliwej analizie każdego wersetu. Bardzo dobra chrześcijańska robota. Dziękuję za ogrom pracy, który został wykonany i za możliwość wysłuchania tych wykładów bezpośrednio w komputerze. Uważam to za duży przywilej dla każdego słuchającego serca i dziękuję za to wszystkim zaangażowanym w działalność fundacji. Niech Wam Bóg Błogosławi Kochani. A nam wszystkim życzę jak najwięcej tak dobrego, przejrzystego i prostego nauczania.

Damiana, 13 sierpnia 2014

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide