KURS Metody Studiowania Biblii

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Kurs METODY STUDIOWANIA BIBLII

Dla kogo: wszyscy, którzy chcą pogłębić znajomość Pisma Świętego

Cel kursu: wyposażenie w praktyczne narzędzia i wskazówki, jak właściwie studiować Biblię

Prowadzi: mgr Malcolm (Marek) Clegg, wykładowca Ewangelikalnej Wyższej Szkoły Teologicznej we Wrocławiu

Miejsce: Piasek, k. Pszczyny, ul. Katowicka 59

Ramy czasowe: cykl 6 spotkań, 1 spotkanie na dwa tygodnie

Daty: 2016: 01.04 / 15.04 / 29.04 / 13.05 / 27.05 / 17.06

Godzina: 18:00-20:00

Tematyka: różne metody studiowania Biblii; przykładowe studium Listu św. Pawła do Galatów (kontekst, przegląd, tabela księgi, kluczowe tematy, problemy interpretacyjne, cel, zastosowanie)

---

Serdecznie zapraszamy!

Fundacja IFL-Polska

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide