Dotacje

Naszą misją jest pomagać wierzącym w duchowym wzroście.
Czy chciałbyś się do nas przyłączyć? Razem zrobimy o wiele więcej! Zapraszamy do finansowego wsparcia naszej Fundacji.
Twoje wsparcie przyczyni się do tworzenia nowych nagrań i rozszerzy możliwości emitowania audycji PEŁNIA ŻYCIA w stacjach radiowych na terenie całej Polski.
Dziękujemy!
 

W podziękowaniu dla naszych Darczyńców przygotowaliśmy płyty z seriami wykładów. Jeśli chcą Państwo otrzymać w prezencie promocyjną serię wykładów w formacie mp3, prosimy o wpisanie w formularzu płatniczym nazwy serii wykładów, a skontaktujemy się z Państwem w celu podania adresu docelowego przesyłki.
Płatność automatycznaJeśli chcieliby Państwo dokonać wpłaty bezpośrednio na nasze konto, oto dane do przelewu:

FUNDACJA INSIGHT FOR LIVING - POLSKA

UL. FRYDERYKA SKARBKA 15, 52-413 WROCŁAW

92 1050 1575 1000 0090 7791 4100

Tytułem: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

 

Dotpay płatności

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide