2. Narodziny Kościoła

Dzieje Apostolskie 2,1-13.37-47


Duch Święty, który wskrzesił Jezusa z martwych, jest obecny w życiu każdego naśladowcy Chrystusa. Dzięki Jego sile potrafimy żyć dobrym życiem, swoimi słowami i czynami wskazując innym na naszego Mistrza.

Jako chrześcijanie nigdy nie przechodzimy na emeryturę. Każdego dnia Bóg daje nam okazje, byśmy dzielili się tym, kim On jest w naszym życiu. Kto zasmakuje tej przygody, z niecierpliwością oczekuje na Jego kolejne zadania.

Jakie wyzwanie stawia teraz Bóg w twoim życiu? Czy jesteś świadkiem Chrystusa?Konspekt wykładu

Artykuł do serii


Kazanie jest zarchiwizowane. Możesz pobrać archiwalne audycje przechodząc do działu "Pobierz" lub możesz kupić płyty CD w sklepie.
Powrót do serii

Wyróżniony artykuł

  • Jak zacząć czytać Biblię?

    Insight for Living - Pełnia Życia

    Pytanie: Jestem osobą wierzącą od niedawna i chciałbym dowiedzieć się więcej na temat Biblii. Posiadam stary egzemplarz, należący kiedyś do mojej babci, ale trudno jest mi zrozumieć język, jakim jest napisana. Od czego powinienem zacząć? Jak ją czytać?

    Czytaj dalej...

Kolumna Zygmunta [wideoblog]

 

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide

Misja IFL-Polska

IFL-Polska pragnie przekazywać przesłanie Pisma Świętego jak najlepiej i jak najwierniej. Pragniemy to robić rzetelnie, w sposób przejrzysty i praktyczny, aby pomóc w lepszym zrozumieniu planu, jaki Bóg ma dla człowieka. Ludziom wierzącym pragniemy wskazywać na ich miejsce i rolę w świecie pełnym potrzeb, niebezpieczeństw, wrogości i rozpaczy.

Naszą misję realizujemy głównie poprzez nadawanie półgodzinnych audycji radiowych. Wsparciem dla tych programów jest służba duszpasterska oraz produkcja różnych pomocy, które pomagają pogłębiać wiedzę biblijną i stosować ją w codziennym życiu.