4. W odpowiedzi na głos Odkupiciela

Wybrane fragmenty Pisma Świętego


Już jako dziecko Jezus wywierał wielkie wrażenie na ludziach ze swojego otoczenia. Jego osoba budziła w postronnych obserwatorach wewnętrzną potrzebę, by się wobec tego niezwykłego chłopca jakoś określić.

Pasterze zareagowali radością, Maria - zadumą, mędrcy - uwielbieniem, Herod - furią, uczeni w Piśmie - podziwem.

Kiedy lata później Jezus rozpoczął służbę wędrownego nauczyciela, zwracał się do napotkanych osób słowami "Naśladuj mnie". Ci, którzy odpowiedzieli pozytywnie, odkryli sens i radość życia.

A jaka jest twoja reakcja na głos Odkupiciela?Artykuł do serii 1

Artykuł do serii 2

Artykuł do serii 3


Kazanie jest zarchiwizowane. Możesz pobrać archiwalne audycje przechodząc do działu "Pobierz" lub możesz kupić płyty CD w sklepie.
Powrót do serii

Wyróżniony artykuł

  • Wiara w pracy

    Charles R. Swindoll

    Ponad jedną trzecią swojego dorosłego życia spędzimy w pracy. Dźwięk budzika o siódmej rano, korki o ósmej trzydzieści, sterta problemów do rozwiązania o dziewiątej trzydzieści, kawa o jedenastej, konflikt o czternastej, wymęczony powrót do domu o osiemnastej. A jutro - dokładnie ten sam scenariusz. Brzmi znajomo?

    Czytaj dalej...

Kolumna Zygmunta [wideoblog]

 

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide

Misja IFL-Polska

IFL-Polska pragnie przekazywać przesłanie Pisma Świętego jak najlepiej i jak najwierniej. Pragniemy to robić rzetelnie, w sposób przejrzysty i praktyczny, aby pomóc w lepszym zrozumieniu planu, jaki Bóg ma dla człowieka. Ludziom wierzącym pragniemy wskazywać na ich miejsce i rolę w świecie pełnym potrzeb, niebezpieczeństw, wrogości i rozpaczy.

Naszą misję realizujemy głównie poprzez nadawanie półgodzinnych audycji radiowych. Wsparciem dla tych programów jest służba duszpasterska oraz produkcja różnych pomocy, które pomagają pogłębiać wiedzę biblijną i stosować ją w codziennym życiu.