Odwieczny JA JESTEM

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Charles R. Swindoll

Jeśli nie będziemy wpatrzeni w Boga, nie będziemy w stanie przejść przez te ponure dni, kiedy wszystko zdaje się obracać przeciwko nam...

Spójrz w górę! Patrz na Boga. Zaufaj Mu.

Teraz, w tej chwili. I każdego dnia. Rano, w południe i wieczorem. Setki, tysiące razy. Zawsze.

wschód słońcaPatrz na Niego, gdy twój grafik staje się napięty ponad miarę, gdy wydaje Ci się, że nie dasz dłużej rady. Patrz na Niego, gdy przepadają okazje, gdy wysycha nadzieja, gdy ludzie zawodzą, gdy piętrzą się problemy, gdy umierają marzenia, gdy twoje serce pęka z bólu. Zwróć swój wzrok na Boga i wpatruj się w Niego. Przynieś Mu swoje sprawy i ufaj Mu.

Kim On jest? To Jahwe, odwieczny JA JESTEM, wszechmocny Pan wszechświata. On nigdy się nie spóźnia. Nie popełnia błędów. Wszystko jest pod Jego kontrolą.

On postępuje sprawiedliwie. Nigdy nie czyni nic powodowany frustracją czy złośliwością. On jest wierny. Niezmienny. Potężny. Mądry. Dobry. Życzliwy. Miłosierny. Kochający.

Jest godzien naszej wiary.

Za: Charles R. Swindoll, Wisdom for the Way: Wise Words for Busy People (Nashville: J. Countryman, 2001), s. 391. Copyright 2001, Charles R. Swindoll, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

FacebookFacebookGoogleShareGoogleShareTwitterTwitter

Wyróżniony artykuł

  • Jak zacząć czytać Biblię?

    Insight for Living - Pełnia Życia

    Pytanie: Jestem osobą wierzącą od niedawna i chciałbym dowiedzieć się więcej na temat Biblii. Posiadam stary egzemplarz, należący kiedyś do mojej babci, ale trudno jest mi zrozumieć język, jakim jest napisana. Od czego powinienem zacząć? Jak ją czytać?

    Czytaj dalej...

Chuck Swindoll

chuck 1 300Biblista i nauczyciel Słowa Bożego, radiowy kaznodzieja Insight for Living, Chuck Swindoll, poświęcił swoje życie nauczaniu Bożego Słowa. Robi to w prosty i przejrzysty dla słuchacza sposób, podając praktyczne dla współczesnego odbiorcy lekcje Bożej łaski.

Jest pastorem z powołania i pasji. Służył w kilku stanach w USA: w Massachusetts, Kalifornii, a obecnie w Teksasie. Jest proboszczem w Stonebriar Community Church we Frisco, koło Dallas. Słuchany jest jednak daleko poza granicami swojej miejscowości.

Tylko w USA jego wykłady nadaje ponad 1500 radiostacji. Ponadto regularnie emitowane są audycje z rozważaniami pastora Swindolla w Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii, a także w języku hiszpańskim i portugalskim (w Ameryce Płd.), arabskim (w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie), chińskim (mandaryńskim), indonezyjskim, rosyjskim, rumuńskim, a od 2011 roku także po polsku.

Chuck Swindoll jest również autorem ponad 90 książek. Był rektorem Seminarium Teologicznego w Dallas, uznanej na całym świecie uczelni teologicznej. Obecnie jest jej kanclerzem.

Chuck w liczbach

IFL POLSKA App

Wypróbuj naszą aplikację mobilną:

promoslide